راهنماي مبارزه با رئيس هاي بازي (+ چند ترفند)
خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای شما ارسال نشده است؟
سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل سایت فارسی رزیدنت اویل
صفحه: 1 2 3 [4] 5 6   پایین
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: راهنماي مبارزه با رئيس هاي بازي (+ چند ترفند)  (دفعات بازدید: 19006 بار)
0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.
mojtaba1234
vector
*
آفلاین آفلاین

جنسيت : پسر

پوينت: 8
تعداد ارسال: 16

تشكر كرده: 24
تشكر شده: 34

ميزان فعاليت:
0%

PC

leon skennedy

« پاسخ #45: ژوئن 23, 2012, 09:31:11 »
پاسخپاسخ

خوب این هم بقیه راهنمایی:
مرحله سوم:این مرحله یکی از مرحله های بدی است که شما تجربه میکنید دشمنان این مرحله عبارتند از:
zombies
crimson head : این زامبی ها نسبت به بقیه زامبی ها سریع تر خطر ناک تر و جان سخت تر هستند امکان الوده شدن شما توسط انها بسیار زیاد است بهترین اسلحه برای کشتن انها
شات گان میباشد .
hunter : موجوداتی قدرتمند در این بازی هستند که با چنگال ها یشان امکان دارد شما دچار خونریزی شوید برای کشتن انها به سلاحی با قدرت تخریب بالا نیاز دارید باید فقط به سطح نرم
شکمشان شلیک کنید.
liker
space ops soldier
bomb zombies : این زامبی ها بر روی بدن خود دارای بمب میباشند که در هنگام مردن بمب انها منفجر میشود بهترین راه برای کشتن انها شلیک به بمب روی بدنشان است.
nikholai :یکی از مامران خائن ورئیس این مرحله برای کشتنش استفاده از نارنجک و مثلث های دستی  توصیه میشه .به هیچ وجه از تک تیر برای کشتنش استفاده نکنید زیرا سریع کاور
می گیره.
مرحله چهارم:این مرحله بسیار سخت است تو این مرحله با دشمنان زیر مواجح میشوید:
zombies
crimson head
space ops soldier
ne-b :یک سرس از مو جودات جدید در سری بازی های رزیدنت اویل کشتن این انگل به تنهایی اسان است ولی وقتی به میزبان خود بچسبند کشتنشون یک مقدار مشکل است .
t-103 :یکی از رئیس های بازی که دررزیدنت اویل 2 با او روبرو بودید نیازی به کشتن این رئیس در این مرحله نیست ولی اگر وقت اضافه دارید تنها نقطه ضعفش سرش است.
nemesis : یکی از وحشتناک ترین وسر سخت ترین رئیس این بازی  نمیسیس است که شاهد او در رزیدنت اویل 3 نیز بودیم . کشتن این رئیس بسیار سخت بوده وتنها راه حل شلیک
به سرش است که برای این کار به تفنگی با قدرت تخریب بالا یی نیاز مندیم .
راهنمایی:دراونجایی که با انگل ها روبرو میشید نیازی به کشتنشون نیست فقط به هدف های مورد نظر برید. باید به نمیسیس به مدت طولانی شلیک کنیم  ووقتی که سربازان اومدند
به اونها شلیک نکنید اونها خودشون کار نمیسیس را میسازند ووقتی که نمیسیس روی زمین افتاد نزدیکش بروید و تزریق رو انجام بدین.
بقیه راهنمایی بعدا cool

كاربران زير از شما تشكر كرده اند:

کوروش, 4th Survivor

براي اين پست, 2 نفر تشكر كرده!
خارج شده است

تشکر یادتون نره.
Andranik
*
آفلاین آفلاین

پوينت: 0
تعداد ارسال: 3

تشكر كرده: 8
تشكر شده: 3

ميزان فعاليت:
0%

PC

Good Looking

« پاسخ #46: ژوئن 23, 2012, 11:29:14 »
پاسخپاسخ

با سلام و خسته نباشید  ، خدمت شما دوستان
من ای مشکل با این آقای  کچل دارم  که لباس نقری تنشه X-man ؟ اگه اشتباه نکنم

من بار  کامپیوتر بازی میکنم  مرحله بعد از نمیسس وقتی از ای در می خوام برم تو  پیداش میشه
تا میام از دستش در برم  میگره کلو فشار میده و می کشه نامرد ،  gamer3
میشه راهنمای کنید چطوری می تونم و وقتی کله بنده رو گرفته  از دستش خلاص بشم ؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم

batigool

براي اين پست, 1 نفر تشكر كرده!
خارج شده است
mojtaba1234
vector
*
آفلاین آفلاین

ميزان فعاليت:
0%

PC

leon skennedy

« پاسخ #47: ژوئن 25, 2012, 05:33:54 »
پاسخپاسخ

با عرض سلام تو اینجا قصد داریم توضیح کوتاهی در مورد مراحل این بازی بدم و اگر وقت شد راهنمایی این مرحله ها را به طور خلا صه بزارم
مرحله اول- این مرحله زیاد مشکل نیست ولی تازه واردا امکان داره یه جا هایی گیر کرده باشند دشمنانی که تو این مرحله باید با اونها روبرو شوید عبارتند از:
ubcs soldier :کشتن این سرباز ها زیاد مشکل نیست ولی اگر ساده شون بگیرید امکان داره شما رابکشند.
the dogs : تواین مرحله شما با دو سگ روبرو میشوید که یک مقداری برای شما مزاحمت ایجاد میکنن وبا گاز زدن شما مقداری از جونتون رو کم میکنن.
g-birkin  : رئیس وغول این مرحله شلیک کردن به او سازگار نیست و فقط برای کند کردنش میتونید به چشمش شلیک کنید.
مرحله دوم:این مرحله یک مقدار مشکل است تو این مرحله با دشمنان همیشگی رزیدنت اویل یعنی زامبی ها روبرو میشید که در اول مرحله کم ودر اخر این مرحله زیاد میشوند وحالا بریم
سر دشمنان این مرحله:
space ops soldier :این سربازان زیاد خطرناک نیستند ولی امکان داره به شما اسیب برسو نن مواظب اونها باشین.
zombies : کشتن اونها بسیار اسان است و بهترین اسلحه برای کشتن انها شات گان میباشد امکان داره زامبی ها با استفراغ سمی وگاز گرفتن شما را الوده کنن زمانی که الوده شدید
برای رفع الودگی باید از انتی ویروس استفاده کنید.
liker :کشتن لیکر یکم مشکل است ولی میشه امکان داره اونها با زبون خودشون شما را الوده کنن.
راهنمایی: تو اونجایی که لیکر ها حمله میکنن باید فقط فرار کنین برای واز کردن در نیاز به کارت دارین که وسطاونجا بغل یه جنازه است بیاد مراقب لیزر های انفجاری باشید برای از بین بردن لیزر ها باید به اون قسمتی که بمبه است شلیک کنین  بعد از عبور از در با کلی زامبی روبرو میشوید . تیر تان را هدر ندهید فقط باید فرار کنید.
مرحله سوم:این مرحله یکی از مرحله های بدی است که شما تجربه میکنید دشمنان این مرحله عبارتند از:
zombies
crimson head : این زامبی ها نسبت به بقیه زامبی ها سریع تر خطر ناک تر و جان سخت تر هستند امکان الوده شدن شما توسط انها بسیار زیاد است بهترین اسلحه برای کشتن انها
شات گان میباشد .
hunter : موجوداتی قدرتمند در این بازی هستند که با چنگال ها یشان امکان دارد شما دچار خونریزی شوید برای کشتن انها به سلاحی با قدرت تخریب بالا نیاز دارید باید فقط به سطح نرم
شکمشان شلیک کنید.
liker
space ops soldier
bomb zombies : این زامبی ها بر روی بدن خود دارای بمب میباشند که در هنگام مردن بمب انها منفجر میشود بهترین راه برای کشتن انها شلیک به بمب روی بدنشان است.
nikholai :یکی از مامران خائن ورئیس این مرحله برای کشتنش استفاده از نارنجک و مثلث های دستی  توصیه میشه .به هیچ وجه از تک تیر برای کشتنش استفاده نکنید زیرا سریع کاور
می گیره.
مرحله چهارم:این مرحله بسیار سخت است تو این مرحله با دشمنان زیر مواجح میشوید:
zombies
crimson head
space ops soldier
ne-b :یک سرس از مو جودات جدید در سری بازی های رزیدنت اویل کشتن این انگل به تنهایی اسان است ولی وقتی به میزبان خود بچسبند کشتنشون یک مقدار مشکل است .
t-103 :یکی از رئیس های بازی که دررزیدنت اویل 2 با او روبرو بودید نیازی به کشتن این رئیس در این مرحله نیست ولی اگر وقت اضافه دارید تنها نقطه ضعفش سرش است.
nemesis : یکی از وحشتناک ترین وسر سخت ترین رئیس این بازی  نمیسیس است که شاهد او در رزیدنت اویل 3 نیز بودیم . کشتن این رئیس بسیار سخت بوده وتنها راه حل شلیک
به سرش است که برای این کار به تفنگی با قدرت تخریب بالا یی نیاز مندیم .
راهنمایی:دراونجایی که با انگل ها روبرو میشید نیازی به کشتنشون نیست فقط به هدف های مورد نظر برید. باید به نمیسیس به مدت طولانی شلیک کنیم  ووقتی که سربازان اومدند
به اونها شلیک نکنید اونها خودشون کار نمیسیس را میسازند ووقتی که نمیسیس روی زمین افتاد نزدیکش بروید و تزریق رو انجام بدین.
ادامه راهنمایی ها بعدا . cheesy cheesy

4th Survivor, sir_iman, princemamad

براي اين پست, 3 نفر تشكر كرده!
خارج شده است

تشکر یادتون نره.
princemamad
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 11

تشكر كرده: 7
تشكر شده: 14

ميزان فعاليت:
0%

PC

محمد هستم

« پاسخ #48: ژوئن 25, 2012, 09:31:27 »
پاسخپاسخ

داداش یه سوال دارم میخوام بدونم بعد از اینکه بازی رو تموم کردم میتونم با بقیه شخصیت های مثل لیان یا کارلوس یا نیکولا بازی کنم؟؟
آخه شنیدم میتونی با شخصیت های دیگه بازی کنی اگه میشه بگید چطوری؟

Andranik

خارج شده است
mojtaba1234
vector
*
آفلاین آفلاین

ميزان فعاليت:
0%

PC

leon skennedy

« پاسخ #49: ژوئن 25, 2012, 10:26:44 »
پاسخپاسخ

داداش یه سوال دارم میخوام بدونم بعد از اینکه بازی رو تموم کردم میتونم با بقیه شخصیت های مثل لیان یا کارلوس یا نیکولا بازی کنم؟؟
آخه شنیدم میتونی با شخصیت های دیگه بازی کنی اگه میشه بگید چطوری؟

دقیق نمی دونم ولی من که خودم بازی رو تموم کردم چیزی برام باز نشده  با شخصیت های دیگر هم فقط بصورت انلاین میشه بازی کرد خودم هرچی خواستم برم نشد که نشد اعصا بم خورد شد gamer3 بازی رو زدم پاک کردم . ولی تو اینجا سوالش رو خودم مطرح میکنم ببینم میشه یا نه . ولی به احتمال زیاد نمیشه. dash dash
خارج شده است

تشکر یادتون نره.
CaPcOm
prophet
*
آفلاین آفلاین

پوينت: 3
تعداد ارسال: 15

تشكر كرده: 36
تشكر شده: 22

ميزان فعاليت:
0%

PC

« پاسخ #50: ژوئن 26, 2012, 09:27:14 »
پاسخپاسخ

با سلام و خسته نباشید  ، خدمت شما دوستان
من ای مشکل با این آقای  کچل دارم  که لباس نقری تنشه X-man ؟ اگه اشتباه نکنم

من بار  کامپیوتر بازی میکنم  مرحله بعد از نمیسس وقتی از ای در می خوام برم تو  پیداش میشه
تا میام از دستش در برم  میگره کلو فشار میده و می کشه نامرد ،  gamer3
میشه راهنمای کنید چطوری می تونم و وقتی کله بنده رو گرفته  از دستش خلاص بشم ؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم
عزيزم بهتر بود پست هاي قبلو يه نگاهي ميكردي
با يد با كلتت به سرش شليك كني
 اگه تير از بقل سرش رد ميشه و به سرش نميخوره انقدر موس جابجا كن تا كلت بياد رو به روي سرش بعد شليك كن|(تو اين موقع موس كندتر حركت ميكنه!) roulette

Andranik

خارج شده است

H Ø pr
sir_iman
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 2

تشكر شده: 0

ميزان فعاليت:
0%

PC

« پاسخ #51: ژوئن 26, 2012, 03:56:11 »
پاسخپاسخ

سلام دوست عزیز
من این بازی رو تازه نصب کردم.. ولی نمیدونم چرا save نمیشه!! هر بار که از بازی میام بیرون، باید از اول شروع کنم!! به نظرت ایراد از کجاست؟  gamer3 در ضمن من نتونستم این بازی رو روی ویندوز7 نصب کنم، کلا نصب نمیشه یا به جای کارم ایراد داره؟ اگه ایراد از منه، کجاست؟!!
ممنون afro
خارج شده است
Andranik
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 3

تشكر شده: 3

ميزان فعاليت:
0%

PC

Good Looking

« پاسخ #52: ژوئن 26, 2012, 08:20:20 »
پاسخپاسخ

سلام دوست عزیز  ، ممنونم از راهنمایت منو می بخشید خوب دقت نکردم ، حالا چطوری این با با رو کشت ؟؟
چون وقتی می بازی همون اسلحه های اولیه میده  ای با شاتگان چطوری میشه این دوتا کچل خوش تیپ او کشت ؟
خارج شده است
mnine
*
آفلاین آفلاین

تعداد ارسال: 1

تشكر كرده: 0
تشكر شده: 1

ميزان فعاليت:
0%

PC

« پاسخ #53: ژوئن 28, 2012, 08:30:50 »
پاسخپاسخ

سلام دوستان موقعی که با 2 mr.x مقابله میشید قبل به انجا برسید یک سلاح اتشین هست بهترین کشتن این دو مستر ایکس با همین تفنگ هستش.

همین موضوع هم کاربر CaPcOm عرض فرمود.

ناظر : کاربر گرامی لطفا  از دادن پست های  پشت سر  هم در مدت زمانی کوتاه  نیز در انجمن خودداری کنید پست ها  تر کیب شدند     

شیخ ظاهر

« آخرين ويرايش: ژوئیه 03, 2012, 07:58:20 توسط Iron SI » خارج شده است
Leon S-Kennedy
*
آفلاین آفلاین

درجه:Rank B

پوينت: 450
تعداد ارسال: 620

تشكر كرده: 663
تشكر شده: 1731

ميزان فعاليت:
0%

PC

« پاسخ #54: ژوئن 28, 2012, 03:46:48 »
پاسخپاسخ

باید با کلت به سرش شلیک کنی .
و برای آسونی کار می تونی سامورایی اج رو بخری چون هم قدرتش زیاده و هم سرعتش.
 gun
خارج شده است

Fine You Wanna Play
Let,s Finish This Once And For All

Leon S-Kennedy
*
آفلاین آفلاین

درجه:Rank B

پوينت: 450
تعداد ارسال: 620

تشكر كرده: 663
تشكر شده: 1731

ميزان فعاليت:
0%

PC

« پاسخ #55: ژوئن 28, 2012, 10:43:19 »
پاسخپاسخ

سلام دوست عزیز
من این بازی رو تازه نصب کردم.. ولی نمیدونم چرا save نمیشه!! هر بار که از بازی میام بیرون، باید از اول شروع کنم!! به نظرت ایراد از کجاست؟  gamer3 در ضمن من نتونستم این بازی رو روی ویندوز7 نصب کنم، کلا نصب نمیشه یا به جای کارم ایراد داره؟ اگه ایراد از منه، کجاست؟!!
ممنون afro
یکی از دلایل سیو نشدن بازی نداشتن پروفایل تو Windows Live است اما نمی دونم شما پروفایل Live دارید یا نه ؟
خودمم ویندوز 7 دارم اما بازی توش هم نصب و هم اجرا می شه.
 gun
خارج شده است

Fine You Wanna Play
Let,s Finish This Once And For All

THE WRETCH
*
آفلاین آفلاین

پوينت: 11
تعداد ارسال: 105

تشكر كرده: 4
تشكر شده: 52

ميزان فعاليت:
0%

PC

« پاسخ #56: ژوئیه 02, 2012, 01:38:41 »
پاسخپاسخ

من نسخه ی كامپیوتر این بازی رو گرفتم اما نمیدونم چه جوری باید با گروه اسپک اپس بازی كنم‏?و یه چیز دیگه تو قسمت ركوردز توی بخش اسلحه ها؛یه اسلحه advance smg هست کسی میدونه كجا باید پیداش كرد‏?‏ gamer3
خارج شده است

سهم من و تو از خورشید لحظه غروبه *** این زندگی حق نیست كلش یه دروغه
mohiso
؟؟؟
*
آفلاین آفلاین

پوينت: 5
تعداد ارسال: 43

تشكر كرده: 23
تشكر شده: 67

ميزان فعاليت:
0%

Sony Playstation 3

؟؟؟

« پاسخ #57: ژوئیه 13, 2012, 06:12:31 »
پاسخپاسخ

چیجوری میشه در حالت آفلاین دونفره بازی کنیم ؟
خارج شده است

؟؟؟
Gothic
Dark Angel
Umbrella Team
*
آفلاین آفلاین

درجه:Umbrella Team

پوينت: 233
تعداد ارسال: 954

تشكر كرده: 4390
تشكر شده: 2178

ميزان فعاليت:
100%

PC

abbas.mashouri
« پاسخ #58: ژوئیه 17, 2012, 12:35:45 »
پاسخپاسخ

دوست من ، هنوز کرکی براش نیمده.
خارج شده است

كاربران مهمان اجازه دیدن لینک ها را ندارند.
ثبت نام كنيد يا وارد شويد.
به انجمن فارسي Resident Evil خوش آمديد!

راهنمايي و آموزش

پرسش و پاسخ (موارد مرتبط با انجمن)

قوانین بحث و گفتگوی آزاد
کوروش
کریس ردفیلد
Premium User
*
آفلاین آفلاین

پوينت: 774
تعداد ارسال: 1,079

تشكر كرده: 715
تشكر شده: 2366

ميزان فعاليت:
78%

PC

Forgotten

mohammad javad mozafari منقضی شد
« پاسخ #59: اوت 02, 2012, 12:28:29 »
پاسخپاسخ

سلام وقتی به مستر ایکس میرسیم وقتی بار اول یه مشت میزنه و بلندت میکنه چه طوری باید بیام پایین اصلا نمیزاره منم هر چی با کلت میزنم منو پایین نمیدازه و میکشه باید چی کار کنم؟ cry
خارج شده است

هستند
کسانیکه روی شانه هایتان گریه می کنند
و وقتی شما گریه می کنید
دیگر وجود ندارند :((
صفحه: 1 2 3 [4] 5 6   بالا
  چاپ صفحه  

پرش به :