لطفاً منتظر بمانید لطفاً منتظر بمانید
جمعه , ۲ آبان ۱۳۹۳ , ۱۹:۳۵ 9 کاربر آنلاین

نویسنده موضوع: روش رايت بازي هاي XBOX ايكس باكس؟  (دفعات بازدید: 5285 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Rachael

• *
  • تشکرها
  • -تشکر کرده: 0
  • تعداد ارسال: 489
  • پوينت: 140
روش رايت بازي هاي XBOX ايكس باكس؟
« : دسامبر 18, 2010, 01:28:55 بعد از ظهر »
سلام
خوبين؟

يه سوال دارم بچه ها
اينكه چطور ميشه بازي هاي ايكس باكس رو كپي كرد؟
من اين سوال رو يه بار آقاي مباني پرسيدم اما متاسفانه يادم رفت  :undecided: كه چطور بود و بايد چيكار ميكردم.

من الان ميخوام يه بازي اصل ايكس باكس رو روي PC ايميج بگيرم و روي دي وي دي خام رايت كنم، طوري كه وقتي تو كنسول ميزارم اجرا بشه.
بايد چيكار كنم؟ اصلا دي وي دي رام كامپيوتر قادر به خوندن اين ديسك ها نيست؟ يادمه آقاي مباني گفتن كه دوتا لاير داره و بازي رو لاير مخفي هست و... متاسفانه يادم رفته، وقتي ديسك رو تو كامپيوتر ميزارم فقط دوتا فولدر Video_TS و Audio_TS ديده ميشه كه باز ميكني يه ويديو مياد كه نوشته اين ديسك رو تو كنسول بزاريد...

با نرم افزارهاي متعددي تست كردم، با Power Iso يا Magic Iso يا Win Iso تست كردم فقط همين دوتا فولدر كه حجمش پنج مگابايت هست رو ايميج ميگيره. اما با Nero تست كردم تا 3 گيگ ايميج ميگيره اما وسطش يه ارور ميده و قطع ميكنه.

بايد چيكار كنم؟ آيا دي وي دي رام خاصي ميخواد؟
يا نرم افزار ايميج خاصي ميخواد؟

اگر كسي ميدونه خواهشا كمك.
چون يه تعداد بازي گرفتم اما بايد پس بدم، ميخوام رايتشون كنم، بازي هاي كميابيه.
دي وي دي رايترم هم خوبه و بازي هاي Wii و Gamecube رو حتي با Power Iso ايميج ميگيره. اما اينو...

ممنون

آفلاین John f Morgan

• *
  • تشکرها
  • تعداد ارسال: 1,150
  • پوينت: 121
پاسخ : روش رايت بازي هاي XBOX ايكس باكس؟
« پاسخ #1: دسامبر 18, 2010, 02:01:29 بعد از ظهر »
من از برنامه cyberlink media suit استفاده می کنم با اون برنامه رایت می شه درست عین رایت بازی های کامپیوتر

آفلاین dvil may cry

• *
  • تشکرها
  • تعداد ارسال: 51
  • پوينت: -2
میشه لینک دانلود برنامه رو بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟/

آفلاین Resident Evil

• *
  • تشکرها
  • -تشکر کرده: 33
  • تعداد ارسال: 3,751
  • پوينت: 472
    • سايت فارسي شيطان مقيم
« پاسخ #3: اوت 15, 2011, 12:50:46 بعد از ظهر »
بهترين برنامه براي رايت بازي هاي ايكس باكس كه شهرت خاصي  بين دارندگان ايكس باكس هم داره imgBurn هست كه مي تونيد از شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید عضو شوید یا وارد شوید دانلود كنيد.
شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید عضو شوید یا وارد شوید

آفلاین dvil may cry

• *
  • تشکرها
  • تعداد ارسال: 51
  • پوينت: -2
« پاسخ #4: اوت 15, 2011, 01:58:52 بعد از ظهر »
بهترين برنامه براي رايت بازي هاي ايكس باكس كه شهرت خاصي  بين دارندگان ايكس باكس هم داره imgBurn هست كه مي تونيد از شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید عضو شوید یا وارد شوید دانلود كنيد.

برنامه دانلود نمیشه

آفلاین دانته

• *
  • تشکرها
  • -تشکر کرده: 4
  • تعداد ارسال: 545
  • پوينت: 96
« پاسخ #5: اكتبر 12, 2011, 05:27:07 بعد از ظهر »
سلام
خوبين؟

يه سوال دارم بچه ها
اينكه چطور ميشه بازي هاي ايكس باكس رو كپي كرد؟
من اين سوال رو يه بار آقاي مباني پرسيدم اما متاسفانه يادم رفت  :undecided: كه چطور بود و بايد چيكار ميكردم.

من الان ميخوام يه بازي اصل ايكس باكس رو روي PC ايميج بگيرم و روي دي وي دي خام رايت كنم، طوري كه وقتي تو كنسول ميزارم اجرا بشه.
بايد چيكار كنم؟ اصلا دي وي دي رام كامپيوتر قادر به خوندن اين ديسك ها نيست؟ يادمه آقاي مباني گفتن كه دوتا لاير داره و بازي رو لاير مخفي هست و... متاسفانه يادم رفته، وقتي ديسك رو تو كامپيوتر ميزارم فقط دوتا فولدر Video_TS و Audio_TS ديده ميشه كه باز ميكني يه ويديو مياد كه نوشته اين ديسك رو تو كنسول بزاريد...

با نرم افزارهاي متعددي تست كردم، با Power Iso يا Magic Iso يا Win Iso تست كردم فقط همين دوتا فولدر كه حجمش پنج مگابايت هست رو ايميج ميگيره. اما با Nero تست كردم تا 3 گيگ ايميج ميگيره اما وسطش يه ارور ميده و قطع ميكنه.

بايد چيكار كنم؟ آيا دي وي دي رام خاصي ميخواد؟
يا نرم افزار ايميج خاصي ميخواد؟

اگر كسي ميدونه خواهشا كمك.
چون يه تعداد بازي گرفتم اما بايد پس بدم، ميخوام رايتشون كنم، بازي هاي كميابيه.
دي وي دي رايترم هم خوبه و بازي هاي Wii و Gamecube رو حتي با Power Iso ايميج ميگيره. اما اينو...

ممنون

سلام رفیق اولا باید با برنامهimgBurn کار کنی دوما باید با  دی وی دی ناین رایت کنی
چون حجم بازیها بالاس  حتما باید دی وی دی ناین باشه
موفق باشی :afro: